Setkání s budoucími prvňáčky 9.6.2026
V úterý 9.6. proběhlo na 1. stupni setkání s budoucími prvňáčky. Akce proběhla v neformálním prostředí venkovní třídy, kde byla připravena káva a malé občerstvení. Rodičům byly třídní učitelkou Ivanou Tegtmajerovou předány informace k organizaci výuky v 1. třídě – průběh prvního týdne, výuka čtení genetickou metodou, ukázka učebnic aj. Vedoucí školní družiny Vladimíra Fiřtová krátce pohovořila o aktivitách, které děti čekají ve školní družině.
Budoucí prvňáčci se zatím na školním hřišti krásně zabavili při soutěžích, které si pro ně připravili žáci 4. třídy spolu s paní asistentkou Michaelou Chrenekovou. V závěru byl dán rodičům prostor na individuální dotazy a rozhovory.
Mgr. Ivana Tegtmajerová